| Pinka18 a întrebat:

Ce inseamna "Albatraoz"... de la melodia " I'm an Albatraoz"? Dau funda. mersi mult

6 răspunsuri:
| Neberius13 a răspuns:

E un tip de pasare marina, seamana putin cu pescarusii.

| questsoul a răspuns:

Albatroz

| TheCuteOne a răspuns:

Înseamnă "albatros" și este o pasăre marină.

| Bibi1185 a răspuns:

"to be an albatraoz is to be a strong woman, or in other words a boss ass ***"

| Adeleid a răspuns:

Înseamna boss women ass
Adica albaroaoz inseamna o femeie perseverentã care nu renuntă. Dacă cauți pe google,, dicționar urban ce inseamna albatraoz" îți va da in engleza atunci copi textul si il pui la dicționar englez roman si vei vedea ca am dreptate

| CristianaSR a răspuns:

De fapt nu are legătură cu nicio pasăre. Înseamnă ceva gen boss ass ***. Albatraoz face parte din limbajul urban.