| AndreiAlexandru36 a întrebat:

Ce mai stiti de Three Days Grace? Au mai scos vreun album ceva?

Răspuns Câştigător
| ImNobody a răspuns:

Din pacate nu.Dar fanii Three Days Grace (ca si mine), pot fi fericiti deoarece pe 2 Octombrie 2012, ei vor scoate un album nou numit Transit of Venus. Primul single al discului, piesa "Chalk Outline", va avea premiera pe 14 august 2012 prin intermediul retelei iTunes.
Ma bucur ca iti place aceasta formatie, si asteptam sa auzim noutati mai multe despre ea.

| AndreiAlexandru36 explică (pentru ImNobody):

Mie imi place foarte mult si o ascult de cativa ani!

2 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Sincer, abia aștept să aud Transit of Venus.