| anonim_4396 a întrebat:

Ce mai stiti despre Cinema Bizarre?big grinbig grinX:X:Vin cumva prin Romania?thinking

8 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Cinema Bizarre din cate am inteles eu s-au despartit si nu cred ca vor veni in Romania. Acum 2 ani eram fana chiar mi-am luat si bilet pentru concert desi nu au mai venit. Pacat aveau melodii bune.

| DayByDay a răspuns:

Cinema Bizarre din cate am inteles eu s-au despartit si nu cred ca vor veni in Romania. Acum 2 ani eram fana, chiar mi-am luat bilet pentru concertul din Iasi care s-a amanat. Pacat aveau melodii bune.

| Black_Cherry a răspuns:

Cinema Bizarre s-au despartiti demult la inceputul anului sad Yu parca si cu nu mai stiu cine si-au facut o trupa noua. Kiro si Shin au mers amandoi recent in Moscova si Strify am auzit ca o sa scoata un nou album.

| Black_Cherry a răspuns:

Http://www.myspace.com/rougemorgue asta e trupa noua a lui Yu si Romeo

| Nirvana a răspuns:

S-au desparit din pacate. Si eu eram o mare fana.

| Mynu a răspuns:

Buna! Daca nu ma insel ei s-au despartit pe la inceputul anului deci nu prea cred ca vor veni in Romania. Fundita?

| Daliana_8116 a răspuns:

Nu vin. am auzit ca de la plecarea lui luminor, a venit altul nou [ la sigur]. iar acum au hotarat sa ia o mica pauza.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cinema Bizare s-au despartit din pacate pentru fanisad Nu sunt fan dar din cate am auzit doar Shin mai are tangente cu muzica.