| AllForOne a întrebat:

Cinema Bizarre s-au despartit sau nu?

8 răspunsuri:
| Ana-Maria94 a răspuns:

Nu, iti spun sigur.

| Iubesc Limonada a răspuns:

Da trupa Cinema Bizarre s-a despartit, a aparut si o scrisoare de "ramas bun" happy

| loveee a răspuns:

Acum sincer parerile sunt inpartite dar sincer cred ca sa`u despartit si imi pare ff ram mai ales ca era una dintre preferatele mele ...chiar am plans cand am auzitcrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, doar ca un membru al trupei a plecat si a venit unu pe nume Romeo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci pentru toti fani ei nu sa-u desparti chair au scos pe 1 martie i melodie noua. dar dupa ce am citi pe situl officiala spun ca ei sunt in turneu in statele unite deci eu nu cred! in acea scrisoare ei spun ca ia-u o pauza dar...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da s-a despartitcryingcryingcryingcrying...CAnd am auzit m-am apucat de planscrying...inca si acum plang crying

| xIuliia a răspuns:

Mi se pare ca dacrying(( crying am vazut pe un site si o scrisoare de ramas bun... Imi vine sa mor I don't want to see