| AdrianVoicu a întrebat:

Ce melodie ascultați acum?
Care e melodia voastră preferata și de ce?

Răspuns Câştigător
| eckblume a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=8ifv5zEJ53o
Am mai multe melodii preferate. Las cateva: https://www.youtube.com/......tps?/watch - cand eram copil imi placea mult sa ii ascult pe amerindieni cand veneau in oras.

https://www.youtube.com/......tps?/watch - imi place mesajul

https://www.youtube.com/......tps?/watch - melodia originala e una dintre preferatele mele, iar vioara este instrumentul meu preferat ( nu, nu stiu sa cant, dar mi-ar placea sa invat)

https://www.youtube.com/......tps?/watch

https://www.youtube.com/watch?v=d_HlPboLRL8 - imi da o stare de bine, imi plac versurile

27 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blue - One Love. E o melodie apărută în 2002 (care are si un videoclip pe Youtube) și care îmi trezește nostalgie de fiecare dată când o ascult. Nu conține aluzii sexuale expicite, limbaj vulgar, nuditate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Michael Buble - Multi Account

| gemeni6226 a răspuns:

Nu mai am melodie preferata in fiecare zi imi place altceva.Dar e dragut din partea ta ca ai intrebat acest lucru.

| roty78 a răspuns:

Maria Nazionale - Storie Piccerelle
Melodia preferată Hrdza - Štefan / Stephen / Штефан
E foarte ritmată, e romantică și videoclipul mă face să visez.
https://youtu.be/ZALtzTmPz-E

https://youtu.be/f3kFpBYc4w4

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mr skill zdreanțo

| StrongHeart a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=SR6iYWJxHqs
Nu cred ca muzica trebuie explicata, ori simti starea trasmisa ori nu.

| AdrianVoicu explică (pentru StrongHeart):

Imi place melodia asta blushing

| AdrianVoicu explică (pentru anonim_4396):

Suna a hater

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AdrianVoicu):

E singura piesa pe care mi-o place da cat de curând mă voi plictisi și de asta
Pe mine orice mă plictisește nimic nu mă impresionează
Mai îmi plăcea și piesa asta
https://youtu.be/LU3XwmLWZok

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Eu zic că asta e cea mai tare piesa ever
laughing
https://youtu.be/-UtZO9kTSE4

| AdrianVoicu explică (pentru anonim_4396):

Fain, suna a muzica creștină happy părerea mea... Mmmmm eu ascult mai mult rap, hip-hop
https://youtu.be/Ds5VyIitOQM

Ești în depresie?

| AdrianVoicu explică (pentru anonim_4396):

rolling on the floor) toate boliilee'

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AdrianVoicu):

Eu sunt in ea (depresie) ...nu ne potrivim la genul muzical ..cautama în alta viață happy
Aia cu cardieni îți place și ție da nu vrei sa recunoști deja e piesa ta favorita o pui și la ring tone happy
Da sunt de parcă nu ai ști laughing

| AdrianVoicu explică (pentru anonim_4396):

Înțeleg, asta e problemă reala puțin conștientizează asta, sper sa treci pest perioadele nașpa și sa vezi și partea buna a vieți

Nu știu cum sa o spun, poate sunt eu nebuna... dar oarecum regăsesc în tine o altă persoană, deși nu în totalitate

*nu am știu ca te lupți cu depresia *

Aste e soneria mea ton apel, ahhwinking

https://youtu.be/V4S8Bo9UNGQ

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AdrianVoicu):

Ce alta persoana regăsești în mine? Una happy?
Da tipu e o legenda laughing cazanu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AdrianVoicu):

Daca erai nebună nu intrai pe dis să vb cu unii utilizatorii TPU asta denota normalitate

| AdrianVoicu explică (pentru anonim_4396):

Pe Ray în varianta 2017, bine ca el e mai pervers... și înțepat în fund
Tu ești diferit și oarecum asemănător, poate asa te asociază mintea mea... Sper sa nu te simți jignt sau ceva...

| AdrianVoicu explică (pentru anonim_4396):

Nu e chiar asa, pe discord e un chat și atât ca pe TPU
Fiecare om are defecte și calități, chestia e ca trebuie sa ajungi sa îl cunoști ca să le poți vedeawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AdrianVoicu):

Ray in 2017 era mai ok că acum. Pai suntem din același oraș laughing.
Nu mă simt jignit. Ray nu e un tip fraier da nu are încredere în el. Oricum eu din cauza depresiei nu sunt la potențialul meu adevărat eu sunt mult peste nivelul actual. Eu niciodată în viața mea nu am fost pervers așa m-am autoeducat. Ray in 2017 parca se baga cu toate tipele in seamă de pe TPU avea mai multa încredere în el că o fost refuzat asta e altceva oricum asta nu e site de matrimoniale

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AdrianVoicu):

Nu știam că e chat. nu am intrat pe așa ceva never

| AdrianVoicu explică (pentru anonim_4396):

Nu doresc sa întru în detalii cu referință la el, pentru mine face parte din trecut, iar eu înapoi nu ma uit și nici cu părea nu dau despre necunoscuti
E vorba de modul tău de exprimare

Cu efort într-o zi cu siguranță o sa ajungi la varianta ta cea mai buna

| AdrianVoicu explică (pentru anonim_4396):

Pai și cât vrei sa stai în necunoaștere? În viata trebuie sa le încerci puțin pe toate
Fă-ți cont, și arunca o privire

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AdrianVoicu):

Nu vreau sa intru pe discord oricum pe TPU sunt numai troli și dubioși nu toți da in Nr mare cam da.
Sper sa îți găsești și tu fericirea cândva
Ciudata asociere totuși laughing

| AdrianVoicu explică (pentru anonim_4396):

E alegerea ta
Așa sunt eu mai zapacita de fel....asta este dacă îmi trece ceva prin cap trebuie sa o spun rolling on the floor
Multan 'și tu la fel
Nici nu știu ce sa zic noapte bună sau bună dimineața

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru AdrianVoicu):

Oricare varianta e ok. La fel :*