| ElenaaaC a întrebat:

Ascultati vescan? daca da, care este melodia voastra preferata?

Răspuns Câştigător
| delia_9230 a răspuns:

Da ascult si imi place foarte mult...cel mai mult imi place ASTA-I PENTRU NOI

11 răspunsuri:
| Instinkt a răspuns:

Suflet de campion ca mi se potrivestebig grin

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Imi plac toate melodiile lui dar in specialbig grinansez cu pozele vechi, e adorabilahappy

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Daca asta e muzica de gay at...asculta manele ca alea's faine in draci

| Gangsta girl` ;x a răspuns:

Daca vescan e muzicaa de gayraised eyebrows atunci guta face rockraised eyebrows

Doamne... daca nu stiti mai bine nu vorbiti frustrated

| EmpireStateOfMind a răspuns:

Ultima ploaie big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Muzica de gay laughingatunci care e muzica buna?!
impuscati-va fratilor daca nu sustineti miscarea
melodia mea preferata ii pasari calatoare happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey ElenaaaC mersi pentru funda si pentru cei care se trezesc vorbind aiurea am un singur sfat:MAI GANDITI CAND DESCHIDETI GURA laughing

| iuliaa_1458 a răspuns:

Pasari calatoare happy

| Bianca_9263 a răspuns:

Intr. o alta viata:X