| TheExpert01 a întrebat:

Care e melodia voastra preferata pe care o ascultati >mereu?funda

14 răspunsuri:
| Chαяtreux a răspuns:

System of a down - question

| мαяdυк a răspuns:

Doar Salam ascult, ce el e cel mai mare artist...care este

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Connect-R - Da-te-n Dragostea mea.

| ZeHelp a răspuns:

Bitza, Cedry2k, Puya, Parazitii... nu am melodii preferate, toate melodiile din genul rap sunt preferatele mele.
Paste fericit!

| Krokodil a răspuns (pentru ZeHelp):

Cedry2k cu puya...

| KiDaAnDrEeA a răspuns:

Pai adam lambert-runnin, if i had you, taylor swift-i know you are trouble.

| Draquila a răspuns:

Nu prea cred că am o melodie preferată. thinking Îi ascult pe cei de la B.U.G. Mafia, NANE, Dragonu' și Cedry2k (foarte rar), Tupac și Eazy-E (Dumnezeu să-i ierte).