| anonim_4396 a întrebat:

Ce melodie ascultati atunci cand sunteti tristi?

12 răspunsuri:
| Aiicha a răspuns:

Boyce Avenue-every breath
Silverstein-my heroine(acoustic)
Daughtry-September

| LostInDreams a răspuns:

Ascult Rihanna-Cry
Una care imi place foarte mult e:Dj aligator-close to you
Enrique iglesias-why not me
Avril lavigne-when you`re gone
X-tina aguilera-you lost me
Ca sa iti treaca:Bruno mars-just the way you are
Britney spears-everytime
Bryan Adams - Everything I do
Green day-boulevard of broken dreams
cinema bizarre-my obsesion, angel in disguise
Enrique Iglesias - Ring my bells

michael jackson-you are not alone
Evanescene - My immortal
Beyonce - Broken hearted girl
Don`t miss missing you-claudia pavel
Miley Cyrus-Nobody`s perfect
sarah connor- from sarah with love
Astea imi plac mie, mai multe gasesti aici:
http://www.tpu.ro/timp-liber/top-10-melodii-triste/

:)

Mary

| Gicone a răspuns:

Smiley - Plec pe marte si cateva melodii Voltaj care imi ridica moralul!

| UninspiredName a răspuns:

Cand ma enerveaza parintii ascult No More de la Dead by sunrise, cand am probleme cu prietenii ascult Breakdown de la Seether si caeodata Let down de la Dead by sunrise...nu stiu daca o sa iti placa, dar p m ma fac sa ma simt mai bine :d

| Seniorithabebi a răspuns:

Nane

| phineass a răspuns:

...Boyce avenue- Broken angelbig grinsau blind- half a dream away

| calin_8208 a răspuns:

We Are The World 25 For Haiti http://www.youtube.com/watch?v=Glny4jSciVI piesa incepe de la min 1:30 cam asa... e superba piesa... facuta de 25 de artisti. Ascult-o ca merita

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

O melodie de la Voltaj... nu imi vine acum in minte titlul dar totdeauna ma ajuta cu 'am sa trec si peste asta ce va fi va fi am sa strig iar : asta-i viata! e si maine o zi'