| anonim_4396 a întrebat:

Ce melodie ascultati in acest moment?

Je asculta asta
https://www.youtube.com/watch?v=hSTivVclQQ0

14 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

This video contains content from Eagle Rock. It is not available in your country.

shade

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

laughing melodia este Queen - We Are The Champions

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Imi plac piesele old, cool song

| RAY a răspuns:

. Glasperlenspiel - Geiles Leben (Madizin Single Mix)

| Cameliapantiru a răspuns:

Buna!
Faina intrebare, e super interesant acest schimb de melodii. Ne poate inspira, spre noi si interesne auditii!
Imi place mult ce asculti tu acum, "We Are The Champions" e o piesa minunata, cred ca una dintre cele mai une de la Queen. Ador aceaa trupa!
Eu astazi ascult ceva diferit, mai exact muzica veche romaneasca (e o alta pasiune muzicala a mea). In cest moment, in timp ce scriu raspunsul, Mihaela Runceanu-"Feicirea are chipul tau". O piesa impresionanta prin sensibilitate si romatism, o piesa ce ma impresioneaza profund lafiecare auditie si pe care o recond claduro tuturor iubitorilor muzicii vechi. Ametitor de frumoase ritmuri!

| anonim_4396 explică (pentru Cameliapantiru):

*Fericirea are chipul tău * este una din puținele melodii românești pe care le ascult și este super smug

| Cameliapantiru a răspuns (pentru anonim_4396):

Super!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

ஐNina Simone - Feeling Good (Tocmai ce am găsit-o)
https://www.youtube.com/watch?v=D5Y11hwjMNs

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Sfarsitul melodiei nu mi-a placut niciodata dar pana acolo e de nota 10

| spiridus25 a răspuns:

Goodbye To Gravity - The Cage

| anonim_4396 explică (pentru spiridus25):

Trupa asta e formata din romani?

| spiridus25 a răspuns (pentru anonim_4396):

Da.