| DarkOrbitMoon a întrebat:

Ce melodie ascultati in clipa asta?
Eu asta:http://www.youtube.com/watch?v=nTeGQ4ow_tQ
Si cat imi place, o iubesc.

Răspuns Câştigător
| Duucu a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=k8rmS_Pv0lo

Nu știu de ce o ascult, îmi aduce aminte de animeul Bleach.

| DarkOrbitMoon explică (pentru Duucu):

Mie mi-a placut Bleach, era preferatul meu.

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Şi eu am urmărit acel anime de mult timp.A fost singurul care mi-a plăcut.Personajul meu preferat era...nu zic mai mult decât...Kendo Slash! Îţi vei da seama despre cine vorbesc.

| Duucu a răspuns (pentru BeyondTheDarkSun):

Kenpachi,hă?

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru Duucu):

Ăhă.

| Duucu a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Poți spune și personajul preferat, cum a făcut Cioran.Al meu era Hirako, adoram la el comportamentul chill.

| DarkOrbitMoon explică (pentru Duucu):

Kurosaki si Rukia.

24 răspunsuri:
| bloodyhell a răspuns:

Rotting Christ - Cine Iubeste Si Lasa

| BeyondTheDarkSun a răspuns:

Păi,cum să nu-l iubeşti pe Tobi? Ascultam de 3 ori pe zi discografia de la Edguy şi Avantasia.Şi acum îl ascult, dar nu chiar atât de mult.
În momentul ăsta, ascult din Winamp Blind Guardian-Sadly Sings Destiny.
Albumul meu preferat de la Edguy este Tinnitus Sanctus.Al tău care este?

| DarkOrbitMoon explică (pentru BeyondTheDarkSun):

Pff,m-ai pus intr-o mare dilema.La fel, iubesc Tinnitus Sanctus, apoi The savage poetry.
Oricum, imi place de tine ca asculti muzica buna.laughing

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Da...nu înţeleg cum de sunt aşa puţini ascultători de Power Metal în comparaţie cu majoritatea care ascultă toate prostiile...
Asculţi Blind Guardian?

| DarkOrbitMoon explică (pentru BeyondTheDarkSun):

Normal.laughingNu e zi in care sa nu ascult Blind Guardian.Tu?

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Desigur,astăzi am ascultat întreaga discografie, şi încă jumătate laughing

| Delicacy a răspuns:

Mă omoară chitara asta...
http://www.youtube.com/watch?v=pixVMdf3qqU

| andreiTheDJ a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=Ii98e_zDBuU
daca va place dubstep trebuie sa ascultati asta :)