| HappyGirl4 a întrebat:

Ce melodie asculti? fara jigniri fiecare cu gustul lui

21 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Http://youtu.be/m_9hfHvQSNo

| Mădă0611 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=kuC2sc-1CMU imi plac mult versurile...

| Vans a răspuns:

Îţi ziceam, dar ultima parte din ce ai scris mă enervează.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In this moment I'm listening... IN THIS MOMENT!
http://www.youtube.com/watch?v=ftSPlDQZrnk
Tipa e frumoasă foc, îmi place cum își pune în valoare vocea... mai ales de la 3:16 la 3:35.
Și melodia e simplă, unii ar spune că este chiar clișeică, însă pentru mine înseamnă destule pentru că îmi amplifică sentimentul pentru cineva.
Still endless days and night (months and years) I wait for you... și mergea un nume aici, dar mai mult nu zic...

| AnimatedSignature a răspuns:

It's my life de Bon Jovi.

| TănaseDavid a răspuns:

Usoara

| Leex a răspuns:

Amorphis - Alone