| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a întrebat:

Ce melodie de la Fara Zahar va place cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| Dumnezău a răspuns:

Fara Zahar e iremediabil trupa de oameni nesanatosi la mansarda,dar si-asa sunt adorabili pentru caterina si mistoul fin pe care il fac in cantece.Mie imi plac ''Cine mi-a impuscat maimuta'',''Lasa-ma, papa, in Italea'' si ''4 din 69''.

3 răspunsuri:
| TheGirlWithPoison a răspuns:

Cei de la Fara Zahar sunt nebuni love struck. Pt mine, nu exista cea mai buna thinking, dar am inceput sa ascult foarte mult, da' foarte mult "cine mi-a impuscat maimuta". }{ Uite urma de la talpa, 44 made in China rolling on the floor.

| IkNoWiLoStBuTLeTmESuFeRiNSiLeNcE a răspuns:

Luv story love struck, sandel, ooops am infundat din nou closetu', dunitru' devil...le ador, le ascult non stop love struck

| vanessa_6693 a răspuns:

Lugu lugu