| chupachups1234 a întrebat:

Ce melodie din finala Eurovizion v-a placut cel mai mult?

Răspuns Câştigător
| Lαααα a răspuns:

Turciaa.:X:X maNga-We could be the same...si azerbaijan drip drop-safura.si romania.:X:X

19 răspunsuri:
| itscloudyoutside a răspuns:

Playing with fire, logic. laughing
Dar mi-au placut si cele de la Turcia, Belgia si Azerbaijan (sau cum s-o scrie lol)
Dar sincer, tipa din Germania chiar nu merita sa castige. straight face
Nu mi-a placut DELOC!
Si sunt sigura ca multa lume in afara de mine crede asta.

| Petronela a răspuns:

Melodia Romaniei cantata de Paula Selling&Ovi-Playing with firelove struck

| Mar a răspuns:

Romania desigur. dar au fost si alte melodii faine:Germania, Aerbaijan, danemarca etc

| Mjdolhfi a răspuns:

Playing with fire-Paula Seling ft Ovihappy

| gabriela007 a răspuns:

Romania, Azerbaijan, Armenia, Germania, Turcia laughing si Moldova

| Miяu a răspuns:

Romania, dar si Danemarca, Grecia :X Si Turcia

| Lαααα a răspuns:

M pentru fundita:*

| georgiiiy a răspuns:

Mie mi-a placut melodia Romaniei :d, si imi place in continuare foarte mult " Playing with fire ", eu cred ca ne-am descurcat foarte bine la Eurovision, iar Paula si Ovi au fost ca niste adevarati profesionistithumbs up...

P.S.stiati ca Paula love struck a luat locul 1 la "Eurovision's Next Top Model"(cel/cea mai frumos(a) concutent(a)la eurovizionwinking, iar Ovi locul 4.

Si mi-a mai placut Danemarca si Moldovawinking

Dar tie?winking

| nirvanacartof a răspuns:

Romania! Playing with fire am cantat-o si la banchet cu un coleg!

| ♥Anto* a răspuns:

Mai multe au fost frumoase: franta, moldova, azerbaijan, ucraina, serbia si Suedia(care n-a intrat in finala)

| FreshDreams a răspuns:

Playing With Fire-Paula&Ovi:X
maNga-we could be the same(turcia)
Safura-Drip Drop(Azerbaijan)
Didrik Soli Tangen(cred ca asa se scrielaughing-my heart is yours(norvegia)'
si cam atatbig grin

germania nu s-a ridicat deloc la primul loc. dar ce sa-i faci, are destui bani ca sa sutina eurovision anul viitorsad
Lena e mai draguta fara machiaj(parerea mea)

Pa, pa>big grin

| Momo_4574 a răspuns:

Melodia Turciei

| Iziii:x a răspuns:

Romania
Germania
Aerbaijan
Tie?big grin

| Me23 Tia a răspuns:

Alyosha - Sweet People (Ukraine) si romania normal

| Cristi_6252 a răspuns:

Romania-Nu germania

| NiceGirl998 a răspuns:

Lena - Satellite, melodia noastra ( normal) si melodia Danemarcei :X ♥♥♥ Peace ♥♥♥ ♥♥♥

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Melodia Greciei "Opaaa"...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Germania care a si castigat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sofura-drip drop