| Mihai_6663 a întrebat:

Ce melodie e in filmuletu asta : http://www.youtube.com/watch?v=pJPHPO3ly_M&NR=1?
Calitatea sunetului lasa de dorit. da` poate stiti...

3 răspunsuri:
| HaChick a răspuns:

E greu sa te concentrezi la melodie cand ti se clatina niste "clisa oparita" prin fata ochilor. Poate ca mai repede faci rost de ID-ul acelei "domnisoare inocente" decat de numele piesei, si daca o gasesti pe tipa, ea sigur il stie pe DJ. Iar DJ-ul... sa speram ca nu are lapsus!

| IQOnly a răspuns:

Nu stiu sigur! Poate e unu creat de aceia care au angajat si dansatoarele!

| Mihai_6663 explică:

Nu cred.ca am mai auzit-o si are si ceva versuri deci nu poate sa fie un mix.