| robertadenisaroberta a întrebat:

Ce melodie preferati de la Tokio Hotel?(Daca nu stiti cine sunt Tokio Hotel, nu comentati degeaba). Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| LLO a răspuns:

Sunt innnnebuuunita dupa ei, si doar de cateva luni incoace mai ales monsoon, ready set go si scream ♥

| robertadenisaroberta explică (pentru LLO):

Sti ce? Si eu sunt nebuna dupa ei, si am aflat de ei doar acum cateva luni.Dar sunt super. Poate vin in Romania cu putin noroc.happy

| LLO a răspuns (pentru robertadenisaroberta):

Daa, s-au schimbat mult pe Bill Kaulitz imi este greu sa-l recunosc, but anyway is the most cute big grin

| robertadenisaroberta explică (pentru LLO):

DDaa... asa-i? Desi el si Tom sunt gemeni, acum nu mi se prea pare ca seamana happy

| LLO a răspuns (pentru robertadenisaroberta):

Stiuu, oricum niciodata nu prea am dat importanta faptului ca sunt gemeni big grin

11 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Ştiu eu, ştiu eu! Sunt nişte gay patetici.

| CautNume a răspuns:

Nu ascult.

| Crucified a răspuns:

Ne laşi?

| Vans a răspuns:

Îi ştiu, de aia şi comentez.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu placere. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1000 Oceans.

| justmebi a răspuns:

Schrei, ready set go, monsoon, spring nicht.