| inna a întrebat:

Ce melodie va place cel mai mult a lui Eminem? happyMie imi place When I'm gone.

Răspuns Câştigător
| Bishop a răspuns:

Nu prea am melodii preferate, dar imi place mai mult featuring'ul lui Lil Wayne cu Eminem, Drop the world, dar imi place mult si When I'm gone, chiar am revazut ieri videoclipul pe Mtv si mi-am amintit ca imi place happy

18 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Una dintre preferatele mele este aceasta:
http://www.youtube.com/watch?v=k6Z55IcXB9o.

| Dean1996 a răspuns:

Si mie imi place foarte mult When I`m Gone, dar si Mockingbird, majoritatea in care vorbeste despre fetita lui
Alea mi se par cele mai frumoasehappy. Dar imi plac si altele, cum ar fi: Like toy soldiers, beautiful, without me, not affraid, the real slim shady, superman.

| pwp a răspuns:

Mie imi place not afraid love struck

pa-pa

| sweetgirl24 a răspuns:

Buna! Mie imi place melodie not afraid!big grin

| larrii a răspuns:

Imi place cel mai mult Mockinbird

| ralurawrr a răspuns:

Toate

| ZoZoHeart a răspuns:

Si mie. Cel mai mult imi place refrenul. Nu sunt eu o fana mare Eminem dar chiar pot spune ca ador melodia When I'm Gone!

| Annaa a răspuns:

I`m not afraid

| Xcel98 a răspuns:

Cinderella Man sau men nu mai stiu e super :X funda

| problematic a răspuns:

. o intrebare grea. "not afraid"

| Tiby a răspuns:

Mie imi place Not Afraid big grin

| cretucristi a răspuns:

Lose yourself si not afraid, dar toate albumele lui sunt marfa

| rebecca_9651 a răspuns:

Mie imi place beautiful si not afraid de cate ori sunt la pamant muzica lui ajuta sa imi revin

| cristi112233 a răspuns:

Love the way you lie! happy

| vladila a răspuns:

Till l collapse not afraid unde o sa ma duc a ...like toy soldiers.berzerk cam toate sti nu imi vine acum in minte dar incearca like toy soldiers sau nu stiu

| DeejayMix_2621 a răspuns:

Si mie love struck Eminem are toate melodiile bune happy sunt Deejay si te anunt ca toate melodiile lui au succes!

| ღALexuTzAஐ a răspuns:

Mie imi place melodia aceea cu Rihana. Sper sa iti placa si tie!

| tutzysiatat a răspuns:

Pai i'm not afrait -eminem si beautifull