| BellsC a întrebat:

Ce melodie va place cel mai mult de la Paramore?
Eu ador"Decode":Xsi that's what you get :X

Răspuns Câştigător
| Emma a răspuns:

Decode:X:X
pe cealalta nu o stiu, dar mersi de idee!
xoxo

8 răspunsuri:
| ZoeyMe a răspuns:

Mie imi plac toate, insa prefer Crush Crush Crush, Decode si Playng God.

| freehugs a răspuns:

All i wanted is youhappy

| Iuly006 a răspuns:

Si mie tot Decode imi place si mai imi place si melodia Airplanes ce este cantata de Hayley Williams de la Paramore cu B. o. B.

| Cathy_5203 a răspuns:

Decode e super

| ^__^S.y.m.o.^__^ a răspuns:

Ma bucur ca ai intrebat, da dupa cum ai vazut cam toti fanii Paramore sunt si fani Twilight totodata...ca si mine.Totusi, in-afara de Decode imi plac fff mult urmatoarele melodii:
1. ignorance
2.CrushCrushCrush
3.Brick by boring brick & The only exception & Emergency
Am facut unmic clasament.
Bye, Bye!

| Parisblue a răspuns:

Eu pur si simplu ador trupa paramoreelove struck Imi plc:-you are the only exception
-brick by boring brick
-decode
mel mele preflove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Decode e si preferata mea, pentru ca are in videoclip scene din Twilight. day dreaming Si cum eu ador Twilight, imi place mult si melodia.happy

O zi buna!:*

| shane_9616 a răspuns:

Hmm imi plac mai multe dar Decode, Brick By Boring Brick, Ignorance imi plac cel mai mult