| lory_6999 a întrebat:

Ce melodie va place cel mai mult? ziceti-mi cine canta si cum se numeste! si daca imi place aveti funda!

19 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Am multe melodii preferate, dar in acest moment, cred, ca as alege "Say Something" - Laurentiu Cazan
http://www.youtube.com/watch?v=t2drvaNsul4

| AvalohAlyn a răspuns:

Michale Jackson-Heal the world
Imi place foarte mult mesajul, versurile dar si melodia.

Alta ar fi Michael Jackson-you are not alone
Superba de altfel.Numai bine

| pwp a răspuns:

Bullet-Abravia love struck

| adi4ever a răspuns:

Aerosmith-I Don't Want To Miss A Thing
http://www.youtube.com/watch?v=QzGPjiyzO3k

| usy313 a răspuns:

B. o. B. - ghost in the machine

| A_7901 a răspuns:

Bohemian Rhapsody. E complexa.

| Mitsa a răspuns:

Celine Dion - My heart will go on [Titanic]:x
Deoarece m'a impresionat ff mult filmul:x
http://www.youtube.com/watch?v=saalGKY7ifU&feature=related
sper sa-ti placa!:-*

| BiancaByaBianca a răspuns:

Mie imi place Mohombi-Bumpy Ride \dancing

| AnnaMaryStar a răspuns:

Morning musume- nanchatte renai

| ColorfullKiiid a răspuns:

Afterdark -Raw, Bullet for My valentine-Pleasure and pain, Evanescence-whisper, The Count & Sinden Ft Kid Sister-Beeper(the qemists remix), Eyes set to kill-darling ...si multe altele. Astea sunt unele care mie imi plac, d ar acum na. fiecare cu gusturile sale.

| xGypsyQueen a răspuns:

Mecena - Suflete Pereche big grin

| Izz a răspuns:

Selena Gomez-Spotlight si Camp Rock 2-fire

| andreeaemmma a răspuns:

When I Look at you de miley cyrus si The clime

| DydyEmma a răspuns:

Andra-Something now

| Roock a răspuns:

Gorilazz-Clint Eastwod

| RazaDeLumina a răspuns:

Kitty Kat-Diva, Nightcore - Where Have You Been, Dj projet & Adela Popescu-Bun ramas, Alstroemeria records-ONLY IN THE MORNING

| GaZaTaCeTeIuBeStE a răspuns:

Andra-something new, andra-abelia, justin bieber-baby, one time...(cu justin bieber toate meldoiie lui imi plac:Xhappy mohombi-bumy ride, alba wings-say goodbye to yesterday, alexandra stan-mr saxobeat, abexandra stan lollipop, lady gaga-alejandro, bad romance, just dance, si inca o melodia care o canta o fata danseaza parca tango cu unu si dupa vin mai multi ea era intr-o rochie neagra... in orice caz superba melodia dar nu mai stiu cum se numeste.sadsad

imi plac mai multe mel nu numai una ff multbig grinbig grin

sper sa iti placa

fundita?:*

| Colmate a răspuns:

Rihanna- only girl