| MariaCris1 a întrebat:

Ce melodie va place de la Lana Del Rey?

6 răspunsuri:
| amc a răspuns:

Driving in the cars with boys

| andrei1237 a răspuns:

Imi plac foarte multe melodii, nu am una preferata.

| MissDevilish666 a răspuns:

Dark Paradise.

| InfiniteBeing a răspuns:

Video Games.

| Karuta a răspuns:

Born To Die.

◕␣◕

| smile4meutheworld a răspuns:

Top 10 :
1. Never let me go ( Unreleased ) - De ce? - o poveste de dragoste intre doi adolescenti in care intra tot felul de subiecte taboo : droguri, gangsteri etc - Am plans la melodia asta
2. Yayo - In spaniola inseamna cocaina. Ador pur si simplu negativul si vocea lacrimogena + versurile care te duc intr-un fel de mahala americana din anii 60
3. Million Dollar Man - o piesa magnifica unde Lana ne spune povestea ei de dragoste pentru un milionar,
4. Born to die
5. Black Beauty ( unreleased )
6. Trash ( unreleased )
7. Money Hunny (unreleased)
8. Carmen
9. Lucky ones - demo version
10. Diet Mountain Dew