| Yasmyn07 a întrebat:

Ce melodii a cantat andreea de cand a venit la Vocea Romaniei?

Răspuns Câştigător
| DarinaLove a răspuns:

Initial,o melodie cu care a primit-o Smiley la el in echipa-I surrender-Celine Dion
La duel - Will you believe - Whitney Huston
Prima prestatie live-Show me how you burlesque-Christina Aguilera
A doua prestatie live(care s-a petrecut azi)-Survior-Destiny's Child

4 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Bună seara, dacă primeşti răspuns anunţă-mă şi pe mine că am un karaoke la ziua unui tovarăs şi îmi plac acele stiluri de melodii.
O seară bună!

Răspuns utilizator avertizat
| ioabu a răspuns:

La auditiile pe nevazute: I surrender-Celine Dion
La duel:Will you belive- Whitney Huston
In prima auditie live:Show me how you burlesque-Christina
In a doua auditie live:Survior-Destiny's Child
Apoi a plecat din concurs din cauza ca nu a strans suficiente voturi...