| marga09 a întrebat:

Ce melodii ascultati cand aveti nervi? angryangryangryangryX

43 răspunsuri:
cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Cannibal Corpse, Slayer, Machine Head, Napalm Death, Behemoth...hit-uri d-astea comercialehee hee

| Aero a răspuns:

Amy Macdonald - This Is the Life, iar mai nou tot de la ea noua melodie Don't tell me that it's over, superba! N-as zice ca-mi trec nervii de la melodiile ei, dar ma mai incurajeaza putin, daca vrei neaparat sa-ti treaca nervii atunci asculti Enya, doar muzica ei despre si pentru relaxare e.

| User a răspuns:

Costi - of viata mea.
adi de la valcea - supararea cand imi vine.

| TheToxicNightmare a răspuns:

Nu prea ascult doar una sau doua care sunt:

U. N. Owen was her

Camp Rock- Hasta la vista(dar foare tare dat volumul, si la cealalta la fel si nu ma dor urechile).

| мαria a răspuns:

Selena Gomez ca sa ma enervez mai rau laughing:->

| Iubesc Limonada a răspuns:

Eu ascult melodii cantate la pian si vioara, sunt foarte linistitoarehappy

| Malvina24 a răspuns:

La vengasnsa(entrada2) ma calmeaza in totalitate!

| MisterKat a răspuns:

Cand sunt mai stresat/sau plin de nervi. ascult muzica jazz, instrumentala, blues, pop...happy

| adytzusiatat a răspuns:

Ascult aia cu Akon si Snopp Dogg, imi place mult, ma relaxeaza si ar mai fii una : http://www.youtube.com/watch?v=hn2Gdgu3uNw (luceafarul modern;)). E prea misto si nu mai sunt nervos, rad de mor, intr-un fel o contracareaza:))

| troy a răspuns:

Ascult:
Jessica Simpson - I wanna love you forever (cand sunt suparat sau imi e dor de ceva)
Christina Aguilera - Gennie in a bottle (e o melodiie veche si frumoasa care imi face sa treaca nervii)
Britney Spears - Womanizer (cate o data rar)
Britney Spears - Cinderella (ma face sa imi treaca nervii, dotul si supararea)

| Minty a răspuns:

Ceva rock sau folk!

| Doa'Do a răspuns:

Aia - Cimitir de amintiri.
Avril Lavigne - When you're gone.
Green Day - American Idiot. [ nu sunt rockeritza. pur si simplu, imi plac melodiile happy ]

| danycosty a răspuns:

Chiar daca nu sunt un mare ascultator de hard rock, asta ascult cand sun nervos! Gen Disturbed-Stricken

| rvr a răspuns:

Eu asck crestina...:X iti linisteste viata...:X :X incearca.

| Anduciu a răspuns:

Evanscence-Lithium, Haunted, Bring me to life, Sweet sacrifice(pe aceasta o ascult oricand)
Rihanna-Roussian roulette
Linkin parca-Forgotten, Nobody's listening, Numb
Mai e o melodie...Nu mai stiu cine o canta-Puppet(in cazul meu, aceasta melodie ma calmeaza)

| OnWeed a răspuns:

Melodii triste sau Rock.

| romanionu a răspuns:

Cand sunt nervos pe o persoana la care tin sau tineam Vama - Copilul si Durerea sau System of a Down - Mind
Iar cand sunt prost dispus rock... orice rock =p~

| Livianananana a răspuns:

Pynk funhose

| Livianananana a răspuns:

Sau so what si aia cand iil arunca pe ala de pe scari imi trec nervi ori ma enervez ma tareeeeee

| Cleona a răspuns:

Alaturi de ingeri, Vorbe care dor(de 3 Sud Est) sunt cele mai calmante, le ascult mereu!

| MonicutZZa a răspuns:

Melodii linistitioare:
Robert Pattinson - "Let me sign"
Robert Pattinson - "I'll be your lover too"
Dan Balan - "Despre tine cant"
Dan Balan - "Oriunde ai fi"
Rihanna - "Russian roulette"
Liviu Hodor & Tara - "Happy for you"
Edward Maya - "Stereo love"
DJ Andy & Stella - "Freedom"
DJ Andy & Stella - "Colours of the rainbow"
Robie Williams - "Feel"
Mandy Moore - "Only hope"
Bryan Adams - "Have you ever really loved a women"

Sau Taylor Swift.

| Limba a răspuns:

Notoriuous BIG - Big Poppa happy

| DeeeaA a răspuns:

Triste sau rock...rock ca si aia zici cas nebuni de nervi
da bine ca depinde si de melodie

| Aero_2277 a răspuns:

Muse-Supermassive Black Hole
Metallica-The Day That Never Comes
Edwrd Maya-This Is My Life
Metallica-Unforgiven 1, 2
Richard Marx-Right Here Waiting For You
Celine Dion-I'm Alive
Metallica-Nothing Else Metters
Kesha-Tik Tok
Jordin Sparks-Let The Music Play(S. O. S)
Motzart, Bizet, Bach, Vivaldi,

Opera, Sarah Brightmann, Fernando Lima, Pavarotti, Bocelli, Careras, Domingo

AStea ma relaxeaza foarte mult
Le ascult tare si imi trec nervii, mai ales ales Supermassive Black hole si The Day That Never Comes

Noroc ca stau la casa, ca asa mi-ar veni vecinii la usalaughing

Fi relaxata

| adinescu a răspuns:

Afroman - Because I got high

| razadeluna a răspuns:

Ceva muzica clasica sigur

| gabryel a răspuns:

De obicei cand am nervi ma descarc pe un obiect anume pana ma relaxez sau pana ma doare mana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bitza, parazitii-condoleante 2004hee hee.