| xNirvana a întrebat:

Ce melodii ascultati cand sunteti nervosi [nu ca sa va calmeze, ca sa va varsati furia big grin]? fara manele va rog big grin.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! eu ascult melodia asta:http://www.youtube.com/watch?v=lYYF7UA52po :)). sper sa fie de ajutor

15 răspunsuri:
| Cretaker a răspuns:

Groove Armada - paper romance

| MaricikaFrumushika a răspuns:

Spre exemplu asta http://www.azmp3.ro/11756/Phelipe+-+One+Remake+2010.html dar si multe altele (le gasesti pe www.azmp3.ro;) )

| Bacteriuță a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=GDcwBWWKGIs :D
http://www.youtube.com/watch?v=nm9A3J294Ic \m/
mie mi se pare ca rock'ul merge cel mai bine pentru a te descarca de nervi. :P te poti zbantui, poti da din cap =)) :> \m/, poti sa izbesti. si mai stiu eu ce :-? :P

| clauu a răspuns:

Cand sunt nervos ma dau cu capul de pereti si de birou. :d

| zuzumic a răspuns:

Eu cand sunt nervoasa ascult manele pentru ca detest manele siimi provoaca rasu cand aud versurile alea stupide si vocile si apoi incep sa fac haz de necaz si fac versuri cu problema respectia si ma calmez ba ma binedispun toata ziua

| JustMe a răspuns:

Eu ascult hip-hop/rap cand sunt nervoasalaughing
Bug Mafia-cu talpile arse
Parazitii-17
Guess who- Nicio grija, Unu altu, Tu, Gen
Grasu xxl- azi nu, prea mult fum
Nimeni altu- cu dintii cariati
Nane- ca o stea
Eminem- not afraid
Jay z ft Alicia Keys- Empire state of mind

| BreeTanner a răspuns:

Rock.Cand vreau sa ma inveselesc, sa ma simt mai bine(de obicei Paramore):X, eu imi revin de la rock si cand sunt suparata nu doar nervoasa.
Funditabatting eyelashessmug. In caz ca ti-am fost de ajutor, daca nu, scuze ca nu te-am putut ajutablushing

| ♦EthernalVampa♦ a răspuns:

Deathstars:X Gothic-Metal, frate! Cine mai asculta genul asta, dati add... release_th_shadows

| dynamick007 a răspuns:

Rock

| claudiua a răspuns:

Smiley feat. Cheloo-Plec pe Marte big grin ca acum

| LadyLuna a răspuns:

Six Feet Under - Amerika the Brutal
Eths detruis-moi

| AdrianaINNA a răspuns:

Eu cand sunt nervoasa ascult muzica latino

| MeetTheMonster a răspuns:

Korn ft xzibit - fight the power, limp bizkit - break stuff...

| Caly1515 a răspuns:

Blaxi Girls-Hey, Hey

| eusunteu_5843 a răspuns:

Three days grace, slipknot, green day, guns`n roses, dire strait, insane clown posse, breakin benjamin rock:X:X:X: