| eclipsegirl31 a întrebat:

Ce melodii cantate la pian, vioara, flaut si altele stiti? Nu neaparat cu versuri. Funda celui mai bun raspuns!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mAtaaIsAPiTziFrOmDaaClubb a răspuns:

Mie imi place mult yiruma-river flows in you:X:X
e cea mai tare melodie cantata la pian:X:X

| Elennyi a răspuns:

Igor Krutoi - Sad Angel, Ana Barbara - Un Alma Perdida, Mujeres Asesinas -tema principal ai aici si linkul http://www.mediafire.com/? 2l5nxwoythn, daca iti plac astea iti voi mai posta :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Enya-Watermark,A Day Without Rain,From Where I Am,Tea-House Moon,Oriel Window,Aldebaran,The Sun in the Stream,Fairytale,Epona,Miss Clare Remembers,Shepherd Moons,Silver Inches,etc.

Secret Garden-Heartstrings,Ode To Simplicity,Song from a Secret Garden,Serenade to Spring,Heartstrings,Illumination,Aquarell,etc.

Blackmore's Night-Minstrel Hall,Memmingen,etc.

Poţi căuta şi discografia unor compozitori de film precum John Williams,Alexander Desplat, Howard Shore, Patrick Doyle, Nicholas Hooper, Hans Zimmer, James Horner, etc.