| Shto a întrebat:

Ce melodii din 2010 sau mai vechi (foarte vechi) faine stiti? happy

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Daca si o melodie scoasa mai devreme de 2010 devine veche sau foarte veche, nu mai am ce spune.Gusturile tale muzicale ma lasa jos.Da' daca alea sunt vechi, de The Doors ce mai ziceti, ca-s cretacic? Am uitat, voi nu stiti sa va exprimati in mai mult de 1500 de cuvinte, ca atat va poate mintea.

| Brâncuşi a răspuns (pentru Dumnezău):

Salut Dumnezău, sunt şi unele persoane agreabile, nu chiar toate analfabete dar sunt, pe tine chiar te ştiu o persoana perseverentă şi doctă uneori, dar oricum eşti un om de treabă care ajuţi foarte mult comunitatea eşti cel mai poethappy În fine iţi doresc o zi plăcută şi un weekend fain!

| nicusor19 a răspuns:

Depinde ce stil cautihappy
Lasa-mi un mesaj si te voi ajutahappy

| daassh a răspuns:

"Faine" sunt acele piese care-ti plac tie, noi nu avem de unde stii ce piese-ti plac, sau ce gen de muzica, etc.Succes!

| Shto explică:

V-am spus sa postati niste melodii ce va plac mai vechi de 2010. Prin "foarte vechi" am vrut sa spun ca nu este o limita de ani. Nu stiti numai sa dati cu criticile. Taceti si puneti aici niste melodii care credeti ca merita ascultate happy. Prin "faine" vroiam sa zic "faine" prin perspectiva voastra. Eu ascult orice gen in afara de populara si manele.