| RoBeRtO_7934 a întrebat:

Ce melodii hip-hop mai smechere stiti si voi?

Răspuns Câştigător
| Razvan_8378 a răspuns:

Pai...1:straine cum ar fi:50 cent-candy shop,ready for war,just a lit bit, in the club; eminem-not afraid, i'm a solider; mims-like this
2.si romenesty:puya-vestul salbatik(si aici gasesti obgroaza la puya,parazitii si bug mafia); lil shean-in club multa adrenalina,get low,poveste; adrian tutu-sunt roman/deci pot, e evident, iubiti-va parintii...etc sunt multe... sper sati placwinking

3 răspunsuri:
| ANDREBOBOC a răspuns:

Lil shean poveste 2010, nane poveste de seara, lil shean un inger pierdut

| geosweet a răspuns:

B.U.G Mafia- viata noastra, la fel de prost ca tine,strazile,supranatural,pantelimonul petrece,talpile arse, lil shane-e evident, un inger pierdut.

| geosweet a răspuns:

Si inca una bug mafia-in anii ce au trecut