| TąNyą a întrebat:

Ce melodii in duete stiti? ( duet fata si baiat )? big grin Care sa fie misto si ritmate si lalaite, dar fara manele! Multumesc big grin

Răspuns Câştigător
| Fluturash cu aripi de inger a răspuns:

Anda Adam feat Connecte-R Surrender, Andra feat Adi Korekt - Colt de suflet, LORA & SONNY FLAME - Come along, Matteo feat. Laura - Lova Man, Puya feat Kamelia VIP

10 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Eu m-am indragostit de asta : http://www.youtube.com/watch?v=zHFbhhi_XVc

| SuperMagicSmile a răspuns:

Katy Perry ft. Snoop Dog-California Gurls

www.katyperry.com

| medex3 a răspuns:

Eu cu un cpleg de al meu oh go on. duet de duet rolling on the floor A ras o sala intreaga de cum ne am incurcat

| blue95 a răspuns:

Paula Seling si Talisman-Te Iubesc
Spin-Nimeni pe drum

| georgiana_5779 a răspuns:

High school musical.
camp rock

| CarlaElena a răspuns:

PeeWee & Sherilyn- Quedate
Paula Seling & Ovi - Playing with fire

| kennyspark a răspuns:

Ritmate si lalaite si rock crestin daca se poate...

| Neghinitza_8409 a răspuns:

Fara manele inseamna ca populara e ok?big grin