| RoseOfTheFire a întrebat:

Ce melodii noi mai cunoasteti? care imi da cateva melodii din fiecare adica :rock, rapp, hip-hop, pop dau funda!

3 răspunsuri:
| Barmaleus a răspuns:

Dance FM - Dance Chart 20
http://www.albume.cc/download-album-4834-DANCE_FM_-_Dance_Chart_20.html

1. Dj Antoine Vs Timati Feat Kalenna - Welcome To St. Tropez
2. Stroke69 - Beautyful Smile (Radio Edit)
3. Emil Lassaria And F Charm - Guantanamera
4. Avicii - Malo (Alex Gaudino And Jason Rooney Remix)
5. Felipe C - Roba Fresca
6. Diddy And Dirty Money Feat Skylar Grey - Comming Home (Tennebreck Remix)
7. Swedish House Mafia - Save The World
8. Riva Starr - Vuoi Fumar
9. Casanovy - I Need Your Lovin (Milk And Sugar Classic Revised Radio Edit)
10. Kiko Navarro Feat Cb - Sonando Contigo (Kko Navarro Rework)
11. Ralvero Dadz N Effect - In My Bedroom
12. Jamie Woon - Shoulda (Dj Koss House Edit)
13. Pedro Carrilho Feat Kelly Pink - Bocalinda (Bra Belmonte Remix)
14. Hadley And Serge Devant - Addicted (Stephen Luke Remix)
15. Shana - Out (Radio Vocal Edit)
16. Lykke Li - I Follow Rivers (The Magician Remix) (
17. Lucenzo Feat Big Ali - Vem Dancar Kuduro (Raf Marchesini Rework)
18. Dj Ortzy And Mark M Feat Aria - Party In Miami 2011 (Olav Basoski Remix Edit)
19. Steff Da Campo - Keltic
20. Bektobek - Around (Radio Edit)

| vladdd16 a răspuns:

Daca vrei sa asculti muzica rock buna asculta simple plan si linkin parca happy