| bobbyG a întrebat:

Ce melodii noi stiti? (house rap dubstep etc)

1 răspuns:
| Apokales a răspuns:

Ei bine in materie de dubstep nu prea ascult, dar stiu 2 artisti mai putin cunoscuti decat Skrillex ( probabil) :
-Blue Stahli
-Celldweller
Iar la muzica rap pe langa Eminem si 50 Cent, Lil Wayne, Snoop Dogg aprofundeazai pe acestia : Ronnie Radke, Denance ( Farewell, Hate Em, My only chance )
Sper ca nu te deranjeaza asa de mult ca nu ti-am oferit melodii, ci ti-am oferit artistii, dar difera gusturile noastre si n-am idee ce fel de artisti cunosti tu asa ca orice melodie veche pe care n-o stii, este noua pentru tine. Sper sa gasesti ceea ce iti place. Mult Noroc!