| TemptationHeart a întrebat:

Ce melodii noi stiti, vreau si euwinking

Răspuns Câştigător
| IoNyShimotukushichi a răspuns:

One Direction - Live While We're Young
Inna-Inndia
Rihanna-Diamonds
Inna-More Than Friends

Dar preferata mea este One Direction - Live While We're Young!

5 răspunsuri:
| Florentinalory a răspuns:

Anda adam -amo; dj sava - cocktail; connect-r- love is the way; corina-pernele moi; smiley- cai verzi pe pereti; rihanna-diamondz; loredana- apa; delia- ia-ma de mana; anna lesko - ia-ma; ruby- baiat de bani gata; deepcentral- o stea; zhao&adda- bani din cer; adrian sina- arde ceva; raluka- all of you

| xanda95 a răspuns:

-Rihanna Diamonds
-Deepcentral O stea
-Inna More than friends
-Inna J'adore

| Joneleth a răspuns:

Connect-r love is the way

| Roxi192 a răspuns:

Rihanna Diamonds,Dj Sava Cocktail,Corina Pernele moi, Maidanez, Guess Who Pa pa, Alex Mica HEYA, Sh! ft Lejer.

| Ronaldo_Nicu_1990 a răspuns:

Smiley-cai verzi pe pereti