| Elena1234456 a întrebat:

Ce melodii rap dragute stiti?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Kazi ploae & Dragonu & Bean-Imperiul lianelor
Kazi ploae-Investigatii
Cedry2k-Ore de varf, Idealuri, Linii subtiri, Tot ce am, Ultima oara
Doc-Inainte si inapoi
2012-Amprentele umbrei, Ce pacat ca nu voi sti
Sisu & Yolo & Doc-Am nevoie de o pastila
Subsapte-Cocon, Vertigo
Bitza & Aforic-In urma noastra
Aforic-Lumi paralele
Carbon & Deliric1-Palme morale
Aforic & Carbon & ADN-Metamorfoza
Carbon-Uita tot
Carbon & VD-Emcee
CTC & Nwanda & Yolo-Orice
Cedry2k & Zale-Pe cord deschis
Kazi ploae-Inextricabil
Aforic & Sub7 & Adn - 2012 (UrbanGroove)GreenChannel

4 răspunsuri:
| Elena1234456 explică:

Mai vreauhee hee.

| Alex_7297 a răspuns:

Spike - Scandal ; Spike - 90 sec. de viata ; Spike - Visam ; Spike - Spuneţi nu ; Cedry2k - Picătura chinezească ; Cedry2k - Balboa ; Cedry2k- Berceni progresu ; 2012-vulturi pe cer ; 2012 - din instinct ; Kazi ploae feat. specii - ultimu' golan ; cTc-scandal ; cTc-Bucureşti ; cTc- Scurtcircuit;cTc- TV ; Raku - nimic de pierdut ; Raku - doi ; Raku - Rezistenţă.Astea sunt câteva (doar româneşti) ... Downloadează albumele lui Cedry2k ; Carbon ; CTC ; Specii ; facemRecords ; Spike ; Raku ; Guess Who...

| baiatudela4 a răspuns:

B-real - smoke'n mirrors e de vis piesa si mai stiu o gramada de genu, daca iti place, lasi un msj si iti mai zic tongue

| brainless a răspuns:

Hollywood Undead au melodii destul de ok, dar nu e chiar rap, e un fel de rap rock.