| DamaryRocha a întrebat:

Ce melodii rock ştiţi? Nici vechi, nici noi...

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| vlad89c a răspuns:

Skillet-Hero; Breaking Benjamin - Dance with the devil; Three days grace- Time of dying. As putea sa stau 1 ora sa iti dau toate melodiile pe care le am de la trupele astea, dar te las sa le descoperi singur, tine minte trupele: Three days grace; Breaking benjamin; Skillet.

| IFever a răspuns:

Iti dau cateva nume de formatii si dupa iti alegi tu ce-ti place din repertoriul lor.

Metallica
Avenged Sevenfold
April Sixth
Bullet for My Valentine
Three Days Grace
Breaking Benjamin

| Magnus a răspuns:

Daca ar fi sa scriu aici toate melodiile care le stiu mi-ar lua 2 vieti, dar asta nu conteaza.
Incearca Godsmack, orice de la ei, Deftones la fel, daca nu esti "into this" incearca Green Day, Sum41 si chiar si Good Charlotte.
Ma bucur ca mai sunt si altii interesati de muzica rock, bafta!