| anyhylator a întrebat:

Ce melodii senzuale(ce excita) cunoasteti? De exemplu Hess is more-yes boss, este de acest gen. Funda celui cu cele mai frumose(senzuale) melodii.

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta da. Dacă la melodii triste şi melodii de dragoste mă miram, la melodii ce excită, chiar am rămas fără cuvinte.

Melodii de copiat CD-uri, de piratat filme, de reparat dormeze, de săpat gropi, de făcut baie, de omorât oameni, nu există oare?

| MaskOfSanity a răspuns (pentru anonim_4396):

Ştii filmele despre criminali, când ajunge poliţia la locul faptei şi victima e agăţată pe undeva strategic, iar pe fundal se aude muzică clasică?
Eh, aia da muzică de omorât oameni.