| Muffins a întrebat:

Ce melodii sunt potrivite pentru atunci cand esti trist?

Răspuns Câştigător
| Ecaterina a răspuns:

Uite ti le recomand pe acestea:
1. Fly project-''allena''.
2. Dan Balan-''De la mine''.
3.Sergey Lazarev-''almost sorry''.
4. Vlad Topalov - ''The Dream''.
5.Yulia Savicheva-'' Believe me''.
6. Dima Bilan-''Changes''.
7.Valeriya - ''Break it all''.
8.Natalia Podolskaya - ''Nobody Hurt No One''.
9. Аlsou-''ALways on my mind''.
10.Usher-''Burn''.
11.Gandul Mitei - ''Proba credintei''.
12. Timati feat Busta Rhymes feat Mariya "Love You".
13.Nelly Ciobanu- ''Daca ai fi''.
14.Alexa-''Rasarit Si Apus''.
15.Gloria - ''I'm not alone''.
16.MILLENIUM - ''Before you go''.
17. Dyma - ''Second chance''.
18. Tarkan – ''Verme''.
19.Richard Marx – ''Right Here Waiting''.
20.Aerosmith – ''Dream On''.
21.Guns’n Roses – ''Since I don’t have U''.
22. Michael Jackson – ''Stranger in Moscow''.
23. David Gray – ''This Years Love''.
24. Tatiana Stepa - ''Femeia de lut''.
25.Eric Clapton – ''Tears in heaven''.

11 răspunsuri:
| ioana181 a răspuns:

Plain WHITE T'S - 1, 2, 3; damien rice - 9 crimes, plain white t's - i really don't like you

| DeNyyy a răspuns:

Dj aligator-close to you
miley cyrus-when I looking at you
claudia pavel-I miss missing you

| mermadia a răspuns:

Stiu eu una care te face sa plangi mai rau(cel putin in cazul meu)kenny g-songbird.no comment!

| mo0nlight a răspuns:

Britney spears-everytime, andra-e vina ta, fly project-te vedeam, fly project-ultima seara, giulia&dj project-nu, 3 sudest-vorbe care dor, dan balan-despre tine cant, blaxy girl-oare trebuie sa pierzi, andreea balan - plang de dor, celia-soapte, trag aer in piept, lady gaga-bad romance. sper sa iti fie de folos, nu mai fi trista sad

| lauryndacool a răspuns:

When i look at you si goodbey miley cyrus

| asdgfhresry a răspuns:

Green day - 21 guns. E super melodia:X O avea profa mea de istorie la status iti vine sa crezi? Iti mai recomand Blank & Jones - Fallen (Delerium & Rani). Adda - un vis(nu prea stiu cat de trista e, dar este frumoasa). Daca iti place hip-hop poti sa incerci Arssura - Romania, mereu copil, scrisoare, sfarsit de drum, nascuti pacatosi, o lume rece, culori. Muzica usoara: Dana - am nimic fara tine.

| white_2190 a răspuns:

Depinde de ce iti doresti, sa ramai in continuare trista sau sa uite de acest lucru happy dar de obicei atunci cand esti trist, aproape te regasesti in orice melodie asculti happy

| AdaIoana18 a răspuns:

Anna Lesko inocenta, Florin Salam -Am sa plang pentru tot ce am trait. Te pup kiss

| DarknessKirin a răspuns:

3 days grace i hate everything about you

| AdiSenior a răspuns:

Atunci cand esti trist si apasat de ganduri, este sa asculti muzica crestina, ce o vei gasi pe youtube.Iti garantez ca acele cuvinte din cantece te vor intari in suflet.(http://www.youtube.com/watch?v=5xa00f0pmts&feature=related)