| smarana a întrebat:

Ce melodii va plac de la justin bieber?

Răspuns Câştigător
| mmary a răspuns:

Nu sunt fana...nici nu am absolut nimic cu el dar imi place foarte mult 'I will never say never' pentru ca transmite un mesaj pozitiv, optimist si pe care ar trebui sa il urmam cu totiihappy

21 răspunsuri:
| yumeee a răspuns:

Da cine-a zis că-mi place?
ee, comedia dracu.

| AnneMarri a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=_Z5-P9v3F8w asta cel mai mult si dupa aia toate

| Raduu a răspuns:

Nici'una

| AnnaMariaaa a răspuns:

Baby,Favourite girl, Never say never, Never let you go.

| Tasya05 a răspuns:

Poi imi place : Baby, One Time, Overboard, Latin Girl, Favourite Girl, Pray, Omaha mall, Dr. Bieber, Ride, Mama' boy, Up, Never Say Never, Never let you go, Born to be somebody, Somebody to love, One less lonely girl, Down to earth, Where are you now, Bigger, Kiss and Tell, Love Me... Decii imi plac toate. doar sunt CEL MAI MARE FAN! Dar nu le mai scriu pe toate pentru ca ma doare mana! laughing

| shippo3313 a răspuns:

Nici una deoarece nu imi place Justin Bieber deoarece ma enerveaza fanii lui care sunt OBSEDATI. iar el face pe binefacatorul si a fost implicat in acel scandal cum ca ar fi un barbat de 50 de ani.

| xlmpq a răspuns:

| Optimus7 a răspuns:

Niciunalaughing

| Iony_5207 a răspuns:

Nici una!

| DaDuSH a răspuns:

Mie nu-mi palce nici-o melodie, doar parodiile lor rolling on the floor rolling on the floor
P.S. cred ca e un fraier

| Kanyee a răspuns:

Somebody To Love feat. Usher, e de departe cea mai reusita. Mare noroc a avut baiatu' asta ca il sustine un artist precum Usher.

| FriendsShow a răspuns:

Toatebig grin

| Ingrid97 a răspuns:

Up, pray, one less, baby, somebody to love, one tima, never say never etc

| Daniel86542 a răspuns:

Niciuna...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baby- justin bierber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cea mai noua:pray

| Miinato a răspuns:

Incerka: that should be me, e de Lovewinking
Nu are videoclip.
e superbalove struck
sh nah totis de aci zic ca Justin i asa si asa.
dc de ciuda? ca are faima sh bani sh toti is mortsi dupa el
thmne ce oameni asa ceva.

| Demetriavic a răspuns:

Pai de exemplu sombody to love,baby,never say never,u smile,love me,up, lonley girl, pray, one time...toate ce sa mai zic e dragut dragut si iar dragut...

| Jojo1997 a răspuns:

Mie nu prea imi place de justin bieber ca persoana, dar ce pot sa spun imi pashe melodia Baby ft. Ludacris, dar nu chiar asa mult

| RoxXyKidxD a răspuns:

Love me,Latin Girl, Me sens, Somebody to love.born to be somebody...up.u smile. favorite girl.eenie meenie.bigger.ride...toetebig grin

| bibisss a răspuns:

Latin girl