| Cristina788 a întrebat:

Ce muzica ascultati cel mai mult?
Ce gen de muzica este in tendințe?.

Răspuns Câştigător
| valentingb a răspuns:

Https://www.youtube.com/playlist?list=PLH---VTka6qvg3oJVsFX27T3MggIHfStr
Lista mea. Sunt melodii mai bune, altele care au o valoare mai mult sentimentală decât muzicală. Dar cred că dacă le asculți pe toate, alegi cel puțin 10 pe care să le asculți toată viața.

5 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Rap american.

| LPCTSTR a răspuns:

Diverse, exceptand: manele, populara, rap/trap, rock, hip hop, clasica, bisericeasca, comerciala (in special in romana).
Gen de muzica in tendinte unde? Am oprit orice conexiune cu muzica de la madre Romanica acum mult timp.
Ultima data cand am verificat tendintele pe Youtube de exemplu, erau numai manele, abureli de tipul rap/trap si muzica comerciala specifica Romanicii.

| Endoryus a răspuns:

Clasica

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai multe feluri. Era o perioada pe la 18 ani cand ascultam numai rap sau rock. Acum am trecut mai mult pe vintage, clasice de prin 60-80. https://www.youtube.com/......tps?/watch

| Fodoristi460 a răspuns:

Eu ascult mai multe genuri de muzica: rap, trap, rock.
Ascult muzica care sa contina un mesaj
Gen rap, dar ascult si trap in general: ian si azteca si nane