| Maryana11 a întrebat:

Ce muzica ascultati si care nu va place? de exemplu eu ascult pop, rock, dance, house etc... dar cel mai mult urasc manelele :-&

11 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Îmi place rock, pop-ul și dance-ul din anii 90 și începutul anilor 2000, și disco din anii 70-80.
Nu îmi plac manelele, populara, clubărelile și cocalarismele care sunt în vogă pe aici, gen house, pop comercial, dance, rap comercial etc.
Baftă

Stefan
| Stefan a răspuns:

Îmi place si ascult orice gen de muzica înafara de ...manele.

| YiaSwimsInTheWater a răspuns:

Ascult rock, rock alternativ, heavy metal, RnB(cateodata), inddie dar cel mai mult urasc manelele, muzica populara si muzica dance

| Demise a răspuns:

Ador muzica rock si pop; x Si urasc manelele si muzica popularawinking

| denisa_3178 a răspuns:

Ascult pop, dance si house dar urasc muzica populara straight face

| Anddrea a răspuns:

Cam ce se da pe kiss fm imi place dar si altele (pop, hip-hop) Manele nu ascult dar nici nu pot sa zic ca le urasc din tot sufletul. N-am treaba cu ele, nu ma deranjeaza. La fel nu prea ascult rock.

| MiyakoSaki a răspuns:

Ascult de toate, dar manele vai cand le aud.

| PrivateGod a răspuns:

In general ascult muzica rock[cu aproape toate subgenurile ]. Mai ascult muzica reagge, country, putina muzica simfonica si soundtrak-uri din filme!
Nu pot suporta muzica comerciala, in care nu gasesti pic de sentiment. Gen :Inna, Dj Habar nu am eu cum se numeste, Gaga si alte chesti de genu; Urasc rap-ul romanesc, prea romanesc si manelele!happy
Numai bine!

| FIR a răspuns:

Rap, rock, pop si urasc muzica populara, manele sau orice melodie in romana sau cantata de artisti romani

| Georgie a răspuns:

Si euu