| Lumy a întrebat:

Ce gen de muzica ascultati voi? eu ascult pop, rock, house si altele:p

Răspuns Câştigător
| florar a răspuns:

Si eu; pop.rock,r&b, country, desert rock, electronica, rock simfonic...de ce intrebi?

14 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Eu ascult Rock, Pop si Hip-Hoplove struck Mai ascult si alte genuri dar mai des le ascult pe astea big grin

| Leea1234 a răspuns:

Eu ascult "de toate "!
de la manele pana la clasica!
daca urechii mele ii place ...sa cante!
acum mai nou am inceput sa reascult muzica din anii 90!
si imi face placere sa ascult oana sarbu, carmen trandafir...muzica veche!
dar asta nu inseamna ca nu imi place si cea noua!
amy mcdonald, basshunter, carlos baute si marta sanchez etc.

| SweetCandy a răspuns:

Eu nu ascult manele...in rest nu pot sa zic ca am un gen anume...imi place muzica in generalhappy

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Eu in ultimii ani am ascultat mai mult hip-hop... Mai ascult rock (dar mai rar)... Si folk... si mai rar.

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a răspuns:

Ji eu la fel lumywinking

| PostMortem a răspuns:

Heavymetallaughing, si iar ma apuc sa le insirlaughing nUmetal, rock, thrashmetal, punk...muzica te alege... tu doar continua sa iti asculti heartuhappy

| www a răspuns:

Reggae, Ska, Alternative rock, Indie rock...

| ZapaciLaa a răspuns:

Rock cel mai mult apoi hip hop, pop, house

| anonim_4603 a răspuns:

Pop/rock and country

| Unstopable a răspuns:

Eu askult Hip-hop si Gangsta-rapwinking happy love struck

| maxQ a răspuns:

Eu am ascultat Rap si Hip-hop de mic :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Punk&rock

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Country

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rock