| Ho1 a întrebat:

Ce muzica mai stiti /?
funda celei mai cool cantec

Răspuns Câştigător
| xxnpc a răspuns:

Skrillex feat Damian
http://www.youtube.com/watch?v=PR_u9rvFKzE

7 răspunsuri:
| Skorpiooo a răspuns:

Depinde ce iti place.
Eu ascult rapp, raggae etc. Pot sa-ti spun eu ce-mi place mie.
Rapp: Parazitii, CTC, Cedry2k, Carbon, Codu penal, La Familia.
Raggae: Bob Marley, Mr. Levy
Rock: Lordi, Stala & SO, Marilyn Manson
Mai multe genuri: Alexandra Stan, Delia, Smiley, Conect-R. Mai stiu, dar nu imi vin in minte.

| Ellzişor a răspuns:

In primul rand, nu am nimic cu faptul ca ai scris incorect gramatical ( mi se intampla si mie. rar.) si in al doilea rand. exista youtube. Unde poti asculta tot felul de melodii. Eu una nu stiu ce gen de muzica asculti tu. Eu ascult asa ceva (si chiar imi place. La nebunie) : http://www.youtube.com/watch?v=1w7OgIMMRc4

Funda?;))

| MadalinaMamasita a răspuns:

The Wanted- Chasing the sun happy acum o ascult

| armyn2012 a răspuns:

Grasu xxl tubofin, Spike realitate, Maximilian alarma mie asta imi plac

| edera007 a răspuns:

Pai eu asc muzic cantata de daddy yankee si de don omar e fff frumos
sper sati placawinking