| DuduAndutza a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce muzica noua si cool stiti? sa fie pentru club... fundita mareee!

P.S.pot fi si de dragoste triste sau orice gen de muzicahappymultumesc anticipat

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| Licuriciu_Laura_1991 a răspuns:

Mie-mi place Lil Wayne-Mirror(e cam veche)Kamelia-Prima oara, Mandinga-Zaleilah, Melodi fetei din suedia(de la eurovision.)Cum sunt?

| DuduAndutza explică (pentru Licuriciu_Laura_1991):

Sunt bune dar m-am plictisit de ele..multumesc oricum...scuze...kiss

| Licuriciu_Laura_1991 a răspuns:

winkingSau astea:Balada Boa -Gustavo Lima, Tu si eu - Inna, Connect-r -Vara nu dorm, Alex Velea-Minim doi, How we do-Rita Ora, R.I.P-RiTA Ora, Wide Awake-Katty Perry, Nimic nu e nou - Puya,, Adicted to tou-Shakira, Alexandra Stan-Lemonade, christina perri- a thousand years(fata asta canta melodiile de fundal din twilight:X).....si cam atat