| andrei123 a întrebat:

Ce muzica straina si romaneasca va place?

Răspuns Câştigător
| ingeras14 a răspuns:

Akon-Beutiful, David Deejay-So bizzare, Florida-Low, Shaggy-Fly high, etc si muzica romaneasca Puya-Sus pe bar si Changelove struck, Alex-Doar ea, B. U. G. Mafia-Cu talpile arse, Imnu` CFR-uluihee heebig grin, etc...

12 răspunsuri:
| SweetCandy a răspuns:

Staraina: akon, ATB, beyonce, robie williams, justinlove strucklaughing
romaneasca:iris, vama, voltajhappy

kratos
| kratos a răspuns:

Straina Queen si de la romani Voltaj, Proconsul si Holograf.

| c0rn3l1uss a răspuns:

Brokencyde

| diana a răspuns:

Straina:Backstreet's Boys, E-type, Linkin Park, Tila Tequila, Benny Benasi
Romaneascabig grinirectia 5, Vank, Holograf, Fara Zahar, Vama Veche

| GeOrGiAnA_8498 a răspuns:

Michael Jackson-Will you be there
Michael Jackson-They don`t really care about us

ROMANEASCA

Deepside Deejays-Hold you
Dj Andi feat Stella-Freedom
Celia-Povestea mea
Kristine-Se Thelo
Geo Da Silva-Far away(versiune limba engleza)
Inna-Amazing
Geo da Silva feat. Sahara-Belezza
B. U. G Mafia feat. Jasmine-Cu talpile arse

| faranume a răspuns:

Ambele...love strucklove struck insa muzica straina e de o calitate mai buna

| faranume a răspuns:

Erique iglesias.rbd.

3sud-est...etc

| Letytzy@ a răspuns:

Jay Sean-Ride it, Jordin Sparks-Tatoo, Enrique Iglesias-Taking back my love, iar din muzica romaneasca Alex si Puya-Secret Discret, B. U. G Mafia etc

| msgirl a răspuns:

Straina... linkin parca, evanescence, tarja turunen, dragonforce, in flames si lista nu se mai termina si romana... bzzzzzzzzzzz... numi plc de nici un fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Straina: Simple Plan, James Morrison, Jason Mratz si Mariah Carey, iar romaneasca : Paula Seling, Voltaj, Andra si Holograf.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hip-hop clar. in special cel francez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Queen cu Freddi, iar la noi Holograf si Voltaj