| alinutz3 a întrebat:

Ce muzica va place? Eu ascult multe genuri si vreau sa vad si alt cineva ce asculta.

Răspuns Câştigător
| didy_2216 a răspuns:

Pai depinde de situatie.de exemplu daca sunt la o petrecere accept toate felurile de muzica chiar si manele(chiar daca nu imi plac). cand sunt trista ascult melodii melancolice.si tot asa:X...cand am chef d distractie chiar si melodii popularehee hee. dar acum in ultimul timp ascult mai mult "tom boxer&antonia":X

11 răspunsuri:
| AvalohAlyn a răspuns:

In general ascult muzica pop, imi place foarte mult acest gen de muzica, inclusiv muzica lui Michael Jackson, mai ascult si muzica religioasa dar si hip-hop.

| AndutzaAndu a răspuns:

Cam de toate genurile în afară de manele şi populară.

| cornculapte a răspuns:

Si eu ascult multe genuri. Nu-mi plac manelele si muzica populara, dar in rest cam toate genurile. Depinde de melodie.happy In general imi place muzica indie.

| Fallen Angel a răspuns:

Eu ascult aproape orice in afara de manele si unele melodii de rock clasic. Imi place aproape orice.

| pedaladeacceleratie a răspuns:

Rap + Rock
Combinatia ideala.

| Anduciu a răspuns:

Rock si foarte rar house.

| anuska a răspuns:

Rock, pop, indle

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

toate genurile în afară de manele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dubstep si DnB.

| alinutz3 explică:

Eu ascult :

-Bug mafia
-Rock
-Muzica usoara (sunt cantaret, dar nu vedeta tongue )

Si multe...

| Alihakunamatata a răspuns:

Orice dar niciodata manele!