| SuntProst a întrebat:

Ce muzica va place mai mult dintre Rihanna si Lady Gaga? ce va impresioneaza la acestea?

Răspuns Câştigător
| allleeeee a răspuns:

Rihannalove struck.
Nu zic ca Lady Gaga nu e talentata, dar nu imi place vocea ei, e prea puternica.
Vocea Rihannei e mai dulce, videoclipurile sunt artistice, frumoase.

15 răspunsuri:
| TrustMe a răspuns:

Rihanna pentru ca are 90-62-90 o. O

| XxSweetDreamxX a răspuns:

Mie imi place mai mult Lady Gaga pentru ca este mai ciudata, are melodii super si le canta fain de tot.Ma impresioneaza foarte mult personalitatea ei si imbracamintea. Te roooog da-mi funda te rog.

| Satisfaction a răspuns:

Imi place de amandoua cum canta si imi place stilul lor. Lady este excentrica si intrece masura si Rihanna poarta fustele alea de rock'n roll. Cat de muizca... a lu' Lady parca toate melodiile seamana intre ele si a lu' RiRi sunt mai diferite si amuzante unele. imi place de ele.

| paupaulapaulina a răspuns:

Rihanna :p

Imi plac urmatoarele 2 piese :

-Russian Roulette
http://www.youtube.com/watch?v=ZQ2nCGawrSY

-Only Girl
http://www.youtube.com/watch?v=pa14VNsdSYM

Rihanna mereu a avut darul de a interpreta piesele din tot sufletul si are o voce extraordinara :)
De remarcat e faptul ca se descurca bine atat in interpretarea pieselor mai putin ritmate si in acelasi timp interpreteaza si unele piese foarte "Crazy" :p :) Cum ar fi :

-Rude Boy
http://www.youtube.com/watch?v=e82VE8UtW8A

Cel putin asta e parerea mea :)

Te pup :-*

Fundita :D :x :-/

| LoveUbutUdontCare a răspuns:

Ambele imi plac...doar ca mai mult Rihanna.
De ce? Pentru ca a stiut sa se mentita pe piata, si sa nu degenereze cum a facut-o Gaga; totusi Rihanna are muzica buna, de calitate, ritmata, in timp ce Gaga...nu stiu, dar nu am mai auzit de mult o piesa noua buna de la ea, si ncii noul album nu pare prea stralucit. Mi-a placut L. Gaga la inceput, dar acum nu mai e chiar asa; Rihanna se mentine, si e chiar foarte ok.

| anddclaus a răspuns:

Lady gaga...nu stiu de ce

| roxanikaroxanne a răspuns:

Niciuna...Amandoua canta frumos dar Lady Gaga mi se pare falsa. Rihanna este mai frumoasa decat Lady Gaga deci as alege Rihanna chiar daca nu imi place foarte mult!

| AdeeLinee a răspuns:

Lady Gagalove struck
Are stil, videoclipurile ei mereu sunt iesite din comun si stie sa impresioneze ori de cate ori isi face aparitia.Pe langa aceste lucruri are o voce superba.:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rihanna normal e mai frumoasa, bogata si are o voce mai draguta.

| PTL a răspuns:

Rihanna. mie imi plc muzica ei. s Lady Gaga are mel misto da Rihanna e mai buna :X

| pickles a răspuns:

Amandoua imi plae um canta melodiile only girl si toate ale iei findca sun frumoase si cand le aud le cant si eu

| iuliutssa a răspuns:

Mie imi plac am2tongue

| YuniSweet a răspuns:

Pai ce pot sa zis de la rihana sunt multe cantece tari la fel si de la Lady Gaga ...depinde de custurile fiecaruia pentru mine sunt ambele la fel:*:*happyhappy

| Daciana1998 a răspuns:

Man mie imi place mai mult lady gaga poate ca e putin ciodata dar canta foarte bine imi place vidioclipurile ei imi place felul cum se imbraca sh imi mai place ca la fiecare vidoclip al iei are cate o faza sexoasa! Alejandro, Poker Face, Telephone...etc...

| Sunflower_9653 a răspuns:

Lady Gaga