| RockaruL a întrebat:

Ce muzica va place si de la ce cantaret? :X

Răspuns Câştigător
| LastChance a răspuns:

SI mie imi place Marilyn Manson. imi plac mai multe melodii : this is haloween, this is the new ***, tained love, beautiful people. astea imi plac cel mai mult. desigur ca mai sunt inca 5000 de trupe de rock care imi plac, dar eu ti-am spus de Manson. ROCK RULLZ!

7 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Melodia ta preferata care e?big grin

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Muzica rock. Bring Me The Horizon. Toate melodiile-mi plac.

| MyChemicalRomance a răspuns:

Rapp-ul; hip-hop-ul si imi plc Eminem si Guess Who

| Sweet111 a răspuns:

Dina Gabri - Naughty Boy
Alexandra_Stan_Mr_Saxobeat_DJ_Bee_Night_RAI_Club_Original_Extended_remix.
Bueno Clinic - Sex Appeal (Club Mix)
Usher Feat. Lil Jon - Yeah
.etc.
iata citeva din melodiile mele prefetare. Sper sati placa si tiewinking

| RockaruL explică:

Mie imi place Marilyn Manson cui ii place de la el aceeasi melodie ca mine primeste fundita!

| RockaruL explică:

Lastchance ai o melodie care imi place si mie deci primesti fundoi bv

| eu_6501 a răspuns:

Rock. We are the fallen :X este ce`a mai tare trupa de rock