| (♥°ℓєιℓα_ℓσνє_gιяℓ♥°) a întrebat:

Ce muzicaa e mai populara de lady gaga? telephone, alejandro, poker face, just dance, sau love gaems? ajutati-ma plssss ca e o intrebare de alu prietena mea

Răspuns Câştigător
| Catzelush a răspuns:

Eu zic ca Alejandro sau Telephone.Eu as alege alejandro, o adoooooooooooooooooooooooorrr!

11 răspunsuri:
| Mar a răspuns:

Nici una din ele oh go on. Cea mai populara e bad romance pentru ca e cel mai vizualizat video de pe youtube si a stat multe luni in topuri. Urmeaza just dance(melodia care a facut-o faimoasa) poker face, telephone si alejandro?(sunt ambele la fel de bune) dupa care love game (fara s!). Pupici kiss

| Shery a răspuns:

Depinde... just dance e prima melodie, dar a fost intrecuta de bad romance, zic eu... acum vad ca la moda e alejandro, pentru ca e nou-nouta tongue

| bea_6905 a răspuns:

Hmm. depinde din perspectiva fiecaruiawinking
Acum, mie imi place cel mai mult Alejandro, insa cum a mai zis cineva, Poker face a avut cel mai mare succes.

Insa, Gaga mai are si alte melodii care nu sunt foarte populare, insa sunt superbe :X Merita ascultate.

De exemplu:
Speechless
Dance in the dark
Brown eyes
So happy I could die
Starstruck
Monster
Eh eh nothing else I can say

[...]

| NiceBaby a răspuns:

Just dance e cel mai frumos!

| Ervin a răspuns:

Alejandro e satanistă. uitaţi-vă pe secretele lui lovendal.

| PaulW a răspuns:

1.Bad Romance
2.Thelephone
3. Poker Face
4.Alejandro
5. Love Game
6. Just Dance

FunDFoaica?:devil)

| Miha1308 a răspuns:

Poker face imi place mie cel mai mult:d

| alexandra14_5517 a răspuns:

"Poker face" si "Just dance"
Toate sunt frumoase si populare, dar am auzit ca "Poker face" a avut mult succes atat in Romania, cat si peste granita happy

| Anca_3311 a răspuns:

Monster, fashion sunt multe cauta pe youtube! papa

Mdaaa mersi mie imi place adica bad romence si alejandro