| ilovegreeneyes a întrebat:

Ce piesa va place De la LADY GAGA -poker face
-just dance
-love game
-bad romance
-eh eh nothing
-elecric kiss
-alejandro
-i like it rough
-i wish you were here
-optimist
-dance in the dark
-don't stop
-chillin
-beautiful dirty rich
-telephone ft *(beyonce)*
-paparazzi
-no floods
-captivated
alegeti doar 2!
mi-e imi place -paparazzi!
-love game! daca nu va place lady gaga va rog sa nu com urate! doar spunet-i daca va place sau nu!

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Fara indoiala Alejando.Versurile sunt absurde, dar vocea & clipul sunt de 10smugIsi merita toate premile luatewinking

| fluturas a răspuns:

Poker face si just dance

| CяﻵsŁﻵηε a răspuns:

Alejandroooooooooooooolove strucklove struck
o ador:p
doar melodia aia imi place de la lady gaga:p
love strucklove struck

| AliceHappyGirl a răspuns:

Dintre cele pe care le-ai scris tu aici imi plac "Poker face" si "Love game".

Dar imi mai plac si unele pe care nu le-ai scris. Si anume "Fashion" si "Super lover". happy

| LoveAngel223 a răspuns:

Telephone ft *(beyonce)*

-paparazzi si just dance

| Kenny a răspuns:

Hmm... favorita mea e Starstruck. Dar imi plac si Beautiful Dirty Rich, Lovegame (mai ales remixul cu Marilyn Manson) si Paparazzi.

| George1510 a răspuns:

Cel mai mult imi place just dance...videoclipul mi se pare ok. Poate atunci era si ea mai cuminte, era la inceput...

| 11vladutz90 a răspuns:

Pai imi plac toate + Born this Way :x :P ( http://www.youtube.com/watch?v=Z4a8QtvOkBQ&feature=player_embedded )

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Toate imi plac, sunt o mare fana Lady Gaga love struck. Merita tot respectul meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Just dance si Telephone happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

No way, Living on the radio si You and I

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O urasc este asa de increzuta amm stat fata in fata crede-ma trebuie sa o urasti si tu vrei?

Răspuns utilizator avertizat