| kiki_4714 a întrebat:

Ce muzicieni alegeti:jonas brothers, blaxy girls, tokio hotel, miley cyrus, selena gomez sau lady gaga
Va rog sa faceti un top!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lady gaga, miley cyrus, selena gomez, blaxy girls, jonas brothers, tokio hotel (zic eu) thinking

42 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In lista facuta de tine sunt numai pokemoni. Sa sti ca si eu ascultam Jonas Broather si TH inainte, dar de cand i-am ascultat pe cei de la Metallica (cu ei a inceput toata magia)m-am indragostit de muzica lor.Topul meu e nul desi Lady Gaga ar merita si ea pusa pe undeva.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jonas brothers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tokio Hotel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jonas, miley cyrus selena gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fratii geonas
asta e
nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Proasto

| 1112 a răspuns:

1. blaxy girls
2. lady gaga
3. tokio hotel

ceilalti nu prea imi plac

| emanuel_1610 a răspuns:

Jonas brother, dar mie imi place mai mult justin bieber

selena...nici nul merita pe justin

| AiDa_5611 a răspuns:

1.Lady GaGa
2.Miley Cyrus
3.Selena Gomez
4.Blaxy Girld
5.Jonas Brothers
6.Tokio Hotel

| cataliniii a răspuns:

Eu am hi5 ei si stiu ca ea e pentru ca mi-a dat web
http://gomezsselena.hi5.com
sper ca te ajuta

| dulcikgirl123 a răspuns:

Blaxy

| gossipro a răspuns:

1.Lady Gaga
2.Jonas Brothers
3.Miley Cyrus
4Selena Gomez
5.Blaxy girls
6.Tokio hotel

| veronica12 a răspuns:

Jjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjooooooooooooooooooooooooooooooonnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasss bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrooooooooooooooooooooooottttttthhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhheeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrrrrrrrrrssss