| LadyGagaLOVElove23 a întrebat:

Care este mai popular? : selena gomez, lady gaga, miley cyrus, beyonce,inna, demi lovato sau blaxy girls? cine stie ii dau funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ambele sunt populare:Selena Gomez si Miley Cyrus prin rolurile de pe Disney Channel, dar si prin melodiile lor.
Mie personal imi place foarte mult Selena! Restul sunt ca niste paiate, dupa parerea mea.
Te pup!

2 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Beyonce sau Lady Gaga :d

| Bondarel99 a răspuns:

In randul adolescentilor e clar ca Miley este cea mai cunoscuta, cine nu stie de fenomenul Hannah Montana? Dar si Gaga a reusit sa se faca, cunoscuta la nivel mondial prin melodiile ei si prin aparitii extravagante.Si Beyonce e foarte talentata, iar restul cred ca inca mai au muuuuulte de invatat...