| amy333 a întrebat:

Care este cea mai frumoasa melodie a lui : lady gaga, demi lovato, miley cyrus, selena gomez, justin bieber si blaxy girls!

Răspuns Câştigător
| goldheart a răspuns:

Apai eu nu stiu stiu care-i cea mai frumoasa dintre frumoase, dar iti pot spune care-i cea mai reusita, dupa parerea mea:
Lady gaga- Alejandro
Demi lovato- imi plac toate, mai ales ultima-''Skyscraper''
Miley cyrus-''Stay'', ''I always remember''
Selena Gomes-''naturally'', ''love you like a love song''
Justin bieber ''Never say never'', ''baby''
Blaxy girls ''if you feel my love''.
Sper sa-ti placa si tie! :*:*:*

6 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

Pokemonii astia au facut melodii frumoase?

| TeoPT a răspuns:

Ce au făcut țăranii ăștia nu se cheamă melodii. Și în nici un caz nu sunt frumoase.

| anonim_4396 a răspuns (pentru TeoPT):

Vai, Teo, să îţi fie ruşine!
Ce ai tu cu oamenii din mediul rural? Pot exista ţărani geniali, care muncesc să ajungă cineva şi orăşeni de doi bani, care deşi au tot ce le trebuie ori sunt idioţi, ori putori. Aşa că te rog, Teo, nu folosi regiunea de provenienţă ca să jigneşti!

| NoMusicNoLife28 a răspuns:

Lady Gaga - Bad Romance
Demi Lovato - Got Dynamithe
Miley Cyrus - Liberty Walk
Selena Gomez - Outlaw
Justin Bieber - Next 2 You (ft Chris Brown)
Blaxy Girls - Save The World

| Anabella01 a răspuns:

Lady gaga: lovegame(mi-a placut chiar frumoasa) Demi lovato: toate nu am ce sa comentez sunt foarte frumoase. Miley Cyrus: Party in the USA. Selena Gomez: toate. Justin Bieber: toate.

| adelliinaa_3083 a răspuns:

Lady gaga - Poker face
demi lovato -?
miley cyrus - who owns my heart?
selena gomez-love you like a love song
justin bieber-never say never
blaxy girls-if you feel my love