| sweetjuliathalia a întrebat:

Ce noutati mai stiti despre justin bieber, ce melodii a mai scos in afara de somebody to love?

Răspuns Câştigător
| Onitza23 a răspuns:

Pai cea mai noua melodie a lui este U smile. happy
Si mai nou joaca si intr-un serial din CSI New Tork. love struck

4 răspunsuri:
| Sconcsiş a răspuns:

Huooooooooo! Huoooooooooo!

| βσσblėėŝ a răspuns:

Pai a mai scos multe, cea mai noua e u smile la care a facut alta versiune de videoclip si la anul apare CSI:las vegas in Romania in care joaca si el:D aici poti sa vezi clipul de la u smile http://www.youtube.com/watch?v=r2ozuCXpVJY

| Alii a răspuns:

Runaway love si Love me :X...nu le stiamrolling on the floor

| elena7 a răspuns:

U smile cam atat nouthinking