| TeoPT a întrebat:

Am dat click pe intrebarea asta: http://www.tpu.ro/......y-to-love/

Si acum imi apare pe Facebook la profil ca o apreciez, dar nu am facut decat sa dau click pe ea:| Si se vede in prim plan la Facebook si nu vreau ca toti sa creada ca sunt fan al lindicului aluia. Si pe TPU imi apare in prim plan, nu stiu daca va apare si voua:| Cum pot sa fac sa nu mai apara chestia asta?

Răspuns Câştigător
| Laura a răspuns:

rolling on the floor. Invazia justin gayber. Oricum, cred că poti să stergi aia de pe facebook. Pui mouse-ul acolo unde apare, și în dreapta, pe aceiași linie cu mesajul, ar trebui să fie un coș mic de gunoi.

1 răspuns:
| Deddu a răspuns:

Nu stiu mie imi apare intrebarea straight face